a0111.gif

(Švp, 29. 5. 2016 22:13)

Dopoledne jsme společně zdolali rozhlednu Bramberk, z které byl pěkný výhled na okolní pohoří. Cestou zpět jsme nasbírali dřevo na večerní táborák. Krtečkové odpoledne soutěžili ve sportovních disciplínách, Zajíčci byli z výšlapu zmoženi, odpočívali klidovými hrami u chaloupky. Soutěže je ale neminou, čekají je zítra dopoledne. Večerní táborák zapálil náš hodný správce, kterému děti za odměnu opekly buřtíky. Zítra už nás večer čeká balení a hlavně hledání pokladu od Muhu. Z Lučan pozdravují Krtci a Zajíci

Re: Školka v přírodě

(Petra Polakova, 30. 5. 2016 6:13)

Dobré ráno, děkujeme za info, každý den netrpělivě čekáme na zprávičku :-) Máte se tam asi parádně, děti z takového programu musí být nadšené.
Přejeme poklidný zbytek pobytu, pohodové balení a šťastný návrat domů.

Re: Školka v přírodě

(Maulisovi, 30. 5. 2016 11:54)

Dobrý den, děkujeme za informace. Čteme každý den. Už se moc těšíme na váš příjezd!!

pozdrav

(Kavkovi, 30. 5. 2016 9:37)

Zdravíme z Prahy všechny a moc děkujeme za informace.

Přejeme pevné nervy a klidný návrat domů.

Kavkovi

narozeniny

(Lucie Valo, 30. 5. 2016 9:20)

K dnešním narozeninám přejeme naší Sárince všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, hodně kamarádek a veselou náladu!

mamka s taťkou a bráškou

(Švp, 28. 5. 2016 22:22)

Dnes nás v 7. hod. probudila bouřka s prudkým deštěm a kroupami.
Naštěstí se během hodiny vyčasilo a my jsme se mohli po snídani vydat do lesa a plnit další úkol ducha Muhu. Děti postavily pro lesní skřítky domečky z přírodnin.Měly dobré nápady a moc se jim povedly.
Odpoledne jsme se vydali na Farmu Nisanka vzdálenou od Kitty 3km a za odměnu se děti projely na koních. Po celý den bylo počasí příjemné, polojasné kolem 20°C . Všechny děti jsou v pořádku a zdravé. Po večeři si ještě pohrály na hřišti před penzionem a po vykoupání během chvilky usnuly. Pěkný večer Krtci a Zajíci

(Švp, 27. 5. 2016 22:25)

Deštíček se nám ozval pouze v noci a druhý také dnes až večer. Sluníčko přes den pěkně hřálo, tak už jsme použili i opalovací krém. Dopoledne jsme dali procházku v okolí, děti našly další dopis s úkoly od Muhu- poznávat zvířata a postavit z přírodnin domečky pro lesní skřítky. Odpoledne k nám přijela Jana Henychová (musher mistryně ČR a Evropy) s přednáškou o výcviku sibiřských tažných psů Husky. Dětičky pomazlily pejska a už frrr zase na trampolínu a další prima průlezky. Jídlo bylo opět super, knedlíky padaly dětem do bříška jedna radost. Probíhají zde už první platonické lásky, utužují se přátelství. Snad si děti za pár let vzpomenou-tenkrát,pamatuješ v Lučanech.....!

Re: Školka v přírodě

(Kanovsti, 27. 5. 2016 22:41)

Dekujeme za skvele zpravicky, prejeme dalsi krasne dny plne slunicka

(Švp, 26. 5. 2016 22:37)

Posíláme hodně pozdravů z překrásné přírody Jizerských hor. Počasí nám zatím přeje. Dopoledne jsme plnili jeden z úkolů Muhu - ochránce Jizerských hor. Byli jsme v lese a hledali stromy a rostliny, které známe.
Odpoledne se děti vyřádily na hřišti, které je velmi pěkně vybaveno. K večeru za námi přijelo loutkové divadlo s hezkou pohádkou O třech prasátkách a loupežnících. Hezký večer Krtci a Zajíci

Re: Školka v přírodě

(Petra Polakova, 27. 5. 2016 6:12)

Paráda :-) Moc děkujeme za info a všechny zdravíme.

Re: Školka v přírodě

(Bencatova, 27. 5. 2016 11:00)

Dobry den tak to je super. Uzivejte prirody a moc pozdravujte ty raubire nase ;-)

Školka v přírodě

(SVP-Lučany, 25. 5. 2016 22:33)

Zdravíme z Lučan!Cesta byla vzhledem ke kolonám trochu delší, a tak jsme si jí krátili zpěvem. Chaloupka je útulná a okolí velmi krásné.Děti mají na hřišti trampolínu, z které jsou nadšené. Je na ní čekací pořadník. Počasí nám přeje, sluníčko svítilo celé odpoledne. K obědu byly výtečné špagety, večeře také skvělá.Nikdo nepláče, děti usnuly překvapivě až v půl 10. S pozdravem Zajíci a Krtci

Re: Školka v přírodě

(Kolářovi, 26. 5. 2016 10:03)

Děkujeme za informace a užívejte sluníčka.

Re: Školka v přírodě

(Veronika Votočková , 26. 5. 2016 11:34)

Děkujeme, mějte se krásně

Školka v přírodě

(Lucie Valo, 26. 5. 2016 7:31)

Děkujeme za první dojmy a jsme rádi, že se vám tam libi. V mládí jsem do Lucan jezdila a vím, jak je tam báječne. Chodivali jsme do obory na jeleny a otuzovali se v horském potoce :-) Užívejte krásné přírody a čerstvého vzduchu. Přejeme pěkné počasí a pevné nervy s našimi drahousky!

SvP

(Hanka Beckova, 25. 5. 2016 19:17)

Vsichni dojeli v poradku. ☺

Re: SvP

(Petra Polakova, 25. 5. 2016 22:11)

Super, děkujeme za info :-)

Děkujeme za zprávu ohledně ŠvP!

(Simona Pešková, 25. 5. 2016 20:39)

Dobrý den, moc děkujeme za zprávu! !!! Mnoho pozdravů dětem i p. ucitelkám :)

školka v přírodě

(Veronika Votočková, 25. 5. 2016 17:15)

Dobrý den,

netrpělivě čekáme na zprávy, jak jste dojeli a jaké jsou první dojmy.

Moc pozdravů všem.

Dotaz

(Hana Kaledová, 11. 1. 2016 16:01)

Dobrý den,mohu se zeptat na přijmení paní učitelky Marie?
Hana Kaledová

« předchozí